Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Svitavy >>

Technický koordinátor ve výrobě - až 45 000 Kč/m #EmPop

Nabízíme Vám velmi zajímavou práci technologa v úseku montáže do nového závodu v Jevíčku.
Hledáme člověka, který je zodpovědný, má rád novinky v oblasti technologií a strojů a také se stále rád vzdělává.
Pokud jste odpověděli ANO, pak hledáme právě vás.

Náplň práce:
- optimalizace stávajících výrobních procesů
- podpora sériové výroby po technické stránce
- podílení se na nové výrobě
- spolupráce s technologickým centrem
- zaškolení personálu na výrobních procesech
- spolupráce při sestavování dokumentace

- středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru
- komunikativní znalost německého a/nebo anglického jazyka
- zkušenost s jednoúčelovými montážními zařízeními
- samostatnost
- řidičský průkaz sk. B

- motivující finanční ohodnocení
- pružná pracovní doba
- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené + možnost 4 dodatečných dnů náhradního volna
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravování a firemní kantýnu
- příspěvek na penzijní připojištění až 6000 Kč/rok
- podpora volnočasových aktivit
- jazykové kurzy

Mzda:40 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Moravská Třebová