Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Mladá Boleslav >>

Účetní všeobecní

více o nabídce >>

Prvotní kontakt:
tel.:,

Hledáme všeobecnou účetní s předchozí zkušeností v oboru a se schopností zpracovávat agendu firemního účetnictví.

Co vás čeká a nemine:
- účtování v oblasti dotací a sociálních služeb - využívání středisek, výkonů a zakázek
- kontrola formální i věcné správnosti účetních dokladů, účtování jednotlivých účetních operací finančního účetnictví
- práce s excelem - procenta, podíly, filtrování

Jaké znalosti a dovednosti byste měla/a mít:
-minimálně SŠ vzdělání - ekonomického směru výhodou (kvalitní praxe má ale přednost)
-pečlivost, spolehlivost, odpovědnost
-ochotu učit se novým věcem
-velmi dobrou znalost práce s MS Excelem, dobrou znalost MS Word a Google Workspace
znalost programu Duel výhodou - nikoliv podmínkou

Práce je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné - včetně vozíčkářů, naše prostory jsou plně bezbariérové.

V případě, že Vás naše nabídka oslovila a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás. :)

Co Vám můžeme nabídnout:
- hlavní pracovní poměr
- možnost občasné práce z domova
- 25 dní dovolené
- stravenky s příspěvkem od zaměstnavatele
- občerstvení na pracovišti
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění
- slevy na regenerační služby
- mobilní telefon i k soukromým účelům
- notebook i k soukromým účelům
- další vzdělávání v oboru
- mzdové ohodnocení dohodou
- občasná práce z domova

Práce je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné - vozíčkáře!

Nástup:01.06.2023 -
Mzda:13 200 - 14 200 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Mnichovo Hradiště