Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Mladá Boleslav >>

Elektro údržbář - až 50 000 Kč

Specializujeme se na výrobu bočních a příčných nosníků pro automobilový průmysl a máme dlouholetou tradici jak na domácím, tak i na mezinárodním trhu. K výrobě našich produktů využíváme nejmodernějších technologií a inovace, abychom byli vždycky jednička v oboru.

Hledáme dalšího parťáka, který se přidá k našemu skvělému přátelskému týmu. Ačkoliv jsou nás stovky, nejsme typický korporát a zakládáme si na spokojenosti našich zaměstnanců a přátelských vztazích.

I když jste čerstvý absolvent s elektrotechnickým vzděláním, určitě pro vás najdeme uplatnění a pomůžeme se získáním vyhlášky. Rádi také přivítáme zkušené odborníky, kterým nabídneme motivující mzdové hodnocení až 50 000 Kč hrubého.

Náplň práce:

• Instalace, servis a údržba elektrického zařízení
• Diagnostika a odstraňování závad
• Návrhy rozmístění elektrického vedení
• 8hodinové směny

• Zkušenosti z práce ve výrobě
• Výhodou platná vyhláška 50 §6 (rádi pomůžeme s jejím získáním)
• Orientace v technické dokumentací

• HPP
• Motivující mzdové hodnocení až 50 000 Kč dle zkušeností a šikovnosti
• Bonusy za odpolední směny
• Bonusy za skvělé odvedenou práci a dobrý výkon
• Stabilizační příspěvek až 15 000 Kč
• Příjemné a stabilní zázemí české výrobní firmy
• Stravenkový paušál ve výši 55 Kč, za obědy tak budete platit půlku
• Výborná jídelna s pestrým výběrem, kde si můžete vybrat z 12 jídel
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na penzijní připojištění až 800 Kč
• Občerstvení na pracovišti zdarma – káva, čaj, voda …
• Odměny za pracovní jubilea
• Rádi uvítáme absolventy s elektrotechnickým vzděláním
• Možnost kariérního růstu a posunu
• Poskytneme také pomoc při dodělání vyhlášky
• Hezká modernizovaná klimatizována hala
• Pracovní oděv – trička, kalhoty …
• Sprchy a šatny
• Firemní akce a večírky
• Jsme přátelský tým s rodinnou atmosférou
• Ubytování
• Školení jak na začátku, tak i v průběhu spolupráce
• Parkování přímo před budovou
• Zastávka MHD přímo vedle
• Kolárna
• Nástup dle domluvy nebo ihned
• Místo pracoviště v Milovicích nad Labem (okres Nymburk)

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Mzda:38 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Mladá Boleslav