Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Mladá Boleslav >>

Elektrotechnik – mzda až 45 000 Kč, věrnostní bonusy a stravenky

Specializujeme se na vývoj, výrobu a prodej plastových součástek a nádrži na palivo v automobilovém průmyslu. Máme desítky poboček po celém světě a naši klienti jsou lídry na trhu automotive.

Hledáme šikovného elektronika, který bude zajišťovat provoz strojního zařízení a vyřizovat případné technické poruchy.

Neváhejte se nám přihlásit, abyste měli možnost spolupracovat se špičkami v automobilovém průmyslu.

Náplň práce:

• Údržba a opravy výrobního a technického zařízení ve výrobě palivových systémů
• Diagnostika závad pomoci PC
• Vedení dokumentace údržby
• 12hodinové směny krátký dlouhý týden

• Zkušenosti z práce ve výrobě
• Platná vyhláška 50 §6 o odborné způsobilosti v oboru elektroniky
• Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové směny)
• Samostatnost a odpovědnost

• Motivující mzdové hodnocení s možností navýšení až 45 000 Kč
• HPP
• Bonus za práci v nepřetržitém provozu až 3 000 Kč
• Karta Benefit s částkou 10 000 Kč/rok
• Bonus na dovolenou ve výši 5 000 Kč
• Podzimní bonusy
• 13. plat
• Stravenky
• Věrnostní bonus – více volných dnů s rodinou
• Příspěvky na penzijní připojištění
• Odborné školení a zaučení jak na začátku, tak i v průběhu spolupráce
• Zvýhodněný tarif na volání
• Modernizované a bezpečné pracoviště
• Zařízené sprchy a šatny
• Občerstvení z automatu
• Firemní jídelna
• Pracovní oděv
• Přátelská atmosféra v menším týmu
• Možnost být u rozjezdu nové linky, která je momentálně ve výstavbě
• Možnost kariérního růstu a posunu
• Firemní večírky a akce
• Super parkování přímo před budovou
• Výborná dostupnost MHD
• Dárkové balíčky k narozeninám
• Nástup dle domluvy nebo ihned
• Místo pracoviště v Plazích (Mladá Boleslav)

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Mzda:38 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Mladá Boleslav