Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Mladá Boleslav >>

Mistr - stabilita, prosperita, benefity, a další...

Dlouholetá stabilní společnost zabývající se úklidovou činností ve výrobních a zdravotnických zařízení nabízí pozici:

MISTRA STŘEDISKA TECHNOLOGICKÉHO A LASEROVÉHO ČIŠTĚNÍ

Místo výkonu práce: v rámci celé ČR, základna - Mladá Boleslav.

Náplň práce:
*řízení provozu technologických čistících zařízení (laser a suchý led),
*komunikace se zákazníky,
*spolupráce při zpracování analýz a návrhů technologie čištění výrobních a *nevýrobních prostředků pro jednotlivé zákazníky.

Nástup: dle domluvy.

Pokud Vás daná pozice oslovila, zašlete nám Váš profesní CV, popř. volejte na tel: , email:

Předem děkujeme za Vaše reakce....

Co od Vás očekáváme:
*SOŠ s maturitou, nejlépe strojního zaměření,
*zkušenosti v oblasti technologického čištění a zájem o daný obor,
*silnou vnitřní motivaci,
*schopnost přenášet inovativní, ale realizovatelná řešení (know-how)
*profesionální přístup k práci, zkušenosti, spolehlivost,
*komunikační dovednosti,
*ŘP sk. B - aktivní řidič,
*počítačové znalosti (Microsoft Office).

Co Vám můžeme nabídnout:
*seriózní jednání,
*odpovídající finanční ohodnocení,
zázemí a prosperitu stabilní společnosti,
*služební mobil,
*služební notebook,
*služební vozidlo,
*školení a další ....

Mzda:40 000 - 41 500 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Mladá Boleslav