Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Břeclav >>

PROVOZNÍ MANAŽER VINAŘSTVÍ A BUTIKOVÉHO PENZIONU 35.000-50.000

V samém srdci Pálavy se nachází místo, kam lidé vyrážejí za odpočinkem, dobrým vínem, historií a neopakovatelnou atmosférou. Pro náš butikový penzion a vinařství hledáme Provozního Manažera/ku jehož hlavním úkolem bude zajištění bezchybného chodu našeho nově vybudovaného ubytování a degustačního sklepa. Náš penzion a náš degustační sklep je místo, kam naši vážení hosté přijíždějí odpočívat pod pálavským sluncem, obklopeni moravskými tradicemi a krásnou přírodou.

Náplň práce:
• zodpovědnost za bezproblémový chod ubytování a degustačního sklepa,
• komunikace s firemní klientelou, koordinace eventů.
• řešení operativních problémů v běžném provozu,
• zajištění personálních potřeb penzionu a degustačního sklepa
• kontrola a zajištění požadované kvality služeb pro naše hosty,
• dodržování nastavených standardů společnosti,
• výběr vhodných dodavatelů a jednání s nimi,
• pravidelné reporty vedení společnosti.

prokazatelná zkušenost na manažerské pozici v hotelu s restauračnímu provozem min. 4 roky - ideálně z regionu,
• praxe z provozu či na úseku F&amp;B je podmínkou,
• zkušenosti s vedením a zaškolením týmu zaměstnanců,
• přirozený respekt a autorita,
• cizí jazyk výhodou.
• časová flexibilita
• vysoké pracovní nasazení
• znalost rezervačních systémů, komunikace se zákazníky.

• pracovní prostředí v samém centru Pálavy
• osobní přístup v prostředí rodinného vinařství
• odpovídající mzdové ohodnocení,
• motivační bonusy
• zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Mikulov