Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Litoměřice >>

Provozní vedoucí ostrahy a úklidu 21.800+odměny, nástup ihned.

více o nabídce >>

Provozní vedoucí ostraha a úklidu Ústecký kraj.

Náplň práce: vedení a motivace zaměstnanců, zpracování personální agendy, komunikace se zaměstnanci, obchodními partnery, nábory nových pracovníků zodpovědnost za dodržování firemních standardů a zlepšování interních procesů, vedení provozní dokumentace, reporting, komunikace s klienty, servisními a dodavatelskými informacemi, dalšími orgány a institucemi, řízení nepřetržitého provozu, realizace obchodní činnosti.
Nabízíme:

Praxe v oboru ostrahy a úklidu podmínkou. Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič, pokročilá znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, zkušenosti v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky výhodou, organizační schopnosti, samostatnost, velké pracovní nasazení, reprezentativní typ osobnosti, flexibilitu, svědomitost, spolehlivost.

Mzda: 21.800,- Kč.+ osobní ohodnocení.
Nástup: ihned.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Plný úvazek.
Služební auto, sl. telefon, notebook, odpovědnou práci v přátelském kolektivu.
Kontakt: Pokud Vás náš inzerát zaujal, prosím, zašlete strukturovaný životopis. Kontaktovat budeme jen vhodné uchazeče.

Mzda:21 800 - 25 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Lovosice