Profil firmy    Další pozice

Údržba databází - IT brigáda Lovosice až 250Kč

Malé databáze - Access/SQL - rozvoj a údržba

Pro našeho významného klienta v Lovosicích, hledáme brigádníka na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

- údržba menších podpůrných podnikových databází na platformě MS SQL Server
- porozumění požadavkům uživatelů na úpravy či rozvoj a reakce na ně
- stavba formulářů nebo front-end aplikací na platformě MS Access 2010 a jazyku VBA
- správa databázových práv

- pokročilá znalost práce a vývoje aplikací v prostředí MS Access 2010 a Visual Basic
- zkušenosti s návrhem databází a dotazovacím jazykem SQL
- zkušenost s programováním v libovolném jazyce (nejlépe VBA)
- orientace v SQL Server Management Studio výhodou
- práce vhodná pro studenty VŠ - není podmínkou
- bydliště Lovosice a blízké okolí

- práce na zkrácený úvazek (10 - 20 hodin týdně)
- pružná pracovní doba dle dohody
- po zapracování možnost práce z domova
- zázemí stabilní, mezinárodní společnosti, kolektiv zapálených a přátelských kolegů
- nástup možný dohodou (ihned)

Pracovní pozice vhodná pro studenty VŠ!

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám Vaše CV.

pracoviště:8.května 189/15, Lovosice
Nástup:Ihned
Mzda:100-250 Kč/hodina
Počet míst:5
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Firma:Randstad s.r.o.
Zadavatel:Karolína Hanušová
Lokalita:Lovosice
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3103011

Ukázat na mapě