Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Práce ve výrobě pro muže i ženy, Litovel, nástup ihned, 3 směny

více o nabídce >>

Hledáte stabilní zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti? Nevadí Vám práce ve směnném provozu (3 směny nebo nepřetržitý provoz)? Je pro Vás důležité nejen finanční ohodnocení, ale také příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv? Přidejte se k nám!

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?
Kromě obsluhy strojů (jednoduchá práce, snadné zaučení) se budete podílet na balení výrobků, doplňování materiálu, kontrole kvality apod. (jedná se o výrobu hygienických potřeb).

Bez ochoty pracovat ve směnném provozu (ranní/odpolední/noční nebo nepřetržitý provoz) to u nás nepůjde. Důležitá je také manuální zručnost, věk nad 18 let (noční směny) a předpoklady zvládnout práci ve stoje. Vše ostatní Vás rádi naučíme....

Kromě příjemného pracovního prostředí, propracovaného systému zaškolení a fajn práce Vám rádi nabídneme odpovídající platové ohodnocení (20 - 24 000 Kč), možnost stravování v areálu společnosti (jídelna), volno nad rámec zákoníku práce aj.

Zaujala Vás naše nabídka? Pojďte se s námi potkat, rádi Vám představíme detaily nabídky a projdeme společně výrobu. Těšíme se na Vás.

Mzda:20000 - 24000 Kč/měs.
Počet míst:10
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Zadavatel:Michaela Vávrová
Lokalita:Litovel
ID inzerátu: 3337068
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2019
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí