Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Svitavy >>

Montér - svářeč

Máte zkušenosti s prací na montážních zakázkách? Vlastníte svářečský průkaz? Hledáte stabilní zaměstnání s pravidelnou výplatou? Nebojíte se práce na plošinách či lešení? Čtěte dál...
Pro klienta dodávající technologické vybavení staveb hledám šikovné montéry/svářeče pro realizaci zakázek.

Náplň práce:
- svářečské práce na dílně i na stavbách
- další manuální činnost (nátěry, izolace)
- potrubářské práce (instalatéřina, plynařina, topenářství)

- vyučení v technickém oboru
- manuální zručnost a zkušenosti na montážích
- svářečský průkaz podmínkou
- řp. B

- stabilní zaměstnání
- pravidelnou výplatu - dobrou práci umíme ocenit!!!
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravu a dopravu
- penzijní připojištění
- pojistku &quot;na blbost&quot;

Zaujala Vás nabídka? Pak se přihlaste do výběrového řízení přes tlačítko &quot;ODPOVĚDĚT&quot; a já Vás budu kontaktovat s dalšími detaily!

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Litomyšl