strážný/strážná/vrátný/vrátná/střídači

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Náplň práce: ostraha objektů v hlavním městě Praha, výjezd z Litoměřic - nepravidelná pracovní doba. Požadujeme: dokončené základní vzdělání, výpis z rejstříku trestů, řidičský průkaz B a řidičské zkušenosti, absolutní spolehlivost v nástupu do služby, schopnost práce v nočních hodinách, možnost a schopnost strávit několik dní mimo bydliště, profesní kvalifikace strážný výhodou, ne podmínkou, schopnost dorazit na místo určení, dobrá orientace. Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, vozidlo ke služebním cestám, nástup ihned nebo po dohodě, zákonné příplatky za noční, víkendy a svátky, cestovní náhrady (stravné), mzda 113.60 Kč/hod., odměna za činnost dle jednotlivých pracovišť až 3.000,-Kč. Místo je vyhrazeno pro osoby se zdravotním postižením (OZZ nebo inv.důchod). Způsob prvního kontaktu e-mailem nebo telefonicky Po - Pá 8 - 14 hodin.

pracoviště:Litoměřice, Litoměřice
Nástup:01.01.2022 -
Mzda:114 Kč/hod.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Základní

Firma:OKO 69, s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Litoměřice
ID inzerátu: 4012767     Vloženo: 18.09.2021