Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Liberec >>

HOSPODYNĚ- správa domácnosti VIP klienta

Pro našeho významného klienta hledáme kolegyni, či kolegu na pozici Hospodyně. Hospodyně provádí pravidelný i generální úklid a údržbu domácnosti, vykonává běžné domácí a další obslužné práce, případně zajišťuje doprovod dětem a péči o domácí zvířata. Hledáme do týmu kolegu, či kolegyni, kteří jsou osobami se zdravotním postižením.
Jedná se o práci na zkrácený úvazek 3 - 4 hodiny denně (dle potřeby) v domácnosti našeho klienta. Pracovní doba je pružná, podle vzájemné dohody.
Pracovní náplň:
- Provádění úklidu domácností - pravidelného i generálního.
- Praní, sušení a žehlení prádla.
- Základní údržba a obsluha domácích spotřebičů.
- Nákup a uskladňování potravin.
- Příprava stravování včetně stolování.
- Nakupování spotřebního zboží a materiálu.
- Manipulace s chemickými koncentráty a naředěnými přípravky.
- Příležitostné zajišťování doprovodu dětem a péče o domácí zvířata.
- Údržba interiérové zeleně.
- Dohled nad pracovníky a firmami vykonávajícími různé služby pro domácnost klienta.
- Dodržování zásad bezpečnosti práce při nakládání s chemickými a čisticími prostředky.
Co požadujeme:
- zodpovědný přístup a diskrétnost
- schopnost vidět palčivá místa a nepořádek
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- respekt k soukromí klienta
- pozitivní přístup
- mít rád domácí mazlíčky a malé děti
Zaměstnanecké výhody:
Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Sleva na firemní výrobky/služby
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Firemní akce
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v době od 8:30 do 13:30.

Nástup:23.06.2023 -
Mzda:10 000 - 13 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Základní

Lokalita:Liberec