Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Liberec >>

MANAGER/KA PRO OSTRAHU VRÁTNIC A OBJEKTŮ (pouze OZP)

Náplň práce: jednání s klienty, kontroly, zajišťování směn, nábor nových zaměstnanců, sjednávání nových zakázek, návoz zaměstnanců na pracoviště, služební cesty.
Práce je vyhrazena je pro OZP.
5 hod./den.
Další požadavky:
- samostatnost, spolehlivost, ochotu cestovat, pracovat i o víkendech
- řidičský průkaz skupiny B, řízení osobních automobilů
Nabízíme: k dispozici služební automobil, telefon, flexibilní pracovní doba
Kontakt: POUZE telefonicky (8:00-15:00) nebo e-mailem na adresu kontaktní osoba se na pracovišti nenachází.

Nástup:10.05.2023 -
Mzda:13 629 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Liberec