Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Liberec >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - (GEO) MIKROBIOLOG /(G

více o nabídce >>

CHARAKTERISTIKA: vědecko-výzkumná činnost - oblast geomikrobiologie se zaměřením na problematiku hlubinných úložišť radioaktivního odpadu a podzemních úložišť vodíku, vyhodnocování dílčích experimentů, příprava grafických podkladů pro projektové zprávy a prezentace. DOVEDNOSTI: zkušenost s analýzou a interpretací dat a prezentací vědeckých výsledků ústní a písemnou formou v českém i anglickém jazyce, vysoká míra kreativity a invence při řešení výzkumných projektů, schopnost řešit technické zabezpečení experimentů výhodou, schopnost a ochota pracovat v podzemí výhodou (odběry vzorků, měření geochemických parametrů), schopnost systematické práce, spolehlivost v dodržování stanovených termínů, smysl pro zodpovědnost a týmovou práci, časová flexibilita, samostatnost, komunikativnost, řidičský průkaz skupiny B. VZDĚLÁNÍ: ukončené magisterské studium přírodovědného směru, obor biologie nebo geologie, případně geochemie, geomikrobiologie, atp.), nezbytnou podmínkou je presenční studium doktorského studijního programu Environmentální inženýrství na TUL (ke studiu je možné se přihlásit zároveň s nástupem do pracovního poměru), znalost českého jazyka slovem i písmem, znalost anglického jazyka, minimálně na úrovni B2 . PRAC. POMĚR: úvazek 50 %, případně dle dohody, pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou nejméně na 1 rok s možností prodloužení v návaznosti na realizaci projektů a vnitřní předpisy TUL. NÁSTUP: 15.5.2023/dle dohody. MZDOVÉ ZAŘAZENÍ: mzdová třída C1 (R1) dle Vnitřního mzdového předpisu, předpokládaná hrubá mzda při 100% úvazku: 40 000,- Kč. Možnost výplaty mimořádných odměn v návaznosti na hodnocení výkonu zaměstnance.
Nabízené výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení.
K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto dokumenty:
a) strukturovaný životopis,
b) přehled dosavadní odborné a publikační činnosti,
c) doklady o ukončeném vzdělání,
d) doklad o znalosti anglického jazyka na úrovni B2 nebo ekvivalent (v případě nedodání bude znalost ověřena při ústním pohovoru).
Přihlášku s doklady zašlete e-mailem nebo poštou na uvedenou adresu do 23.4.2023. Výběrové řízení je od 24.3.2023 zveřejněno na úřední desce TUL.


Nástup:15.05.2023 -
Mzda:40000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Liberec
ID inzerátu: 4366226     Vloženo: 26.03.2023
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí