Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ústí nad Orlicí >>

ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE na 1 směnu

více o nabídce >>

Náplň práce:
- provádění zámečnických operací na dílech z tenkých plechů: odjehlování, vrtání, závitování, zakružování, odmořování atd. podle výkresové dokumentace
- samokontrola kvality odvedené práce, měření správnosti rozměrů
- vyrábíme díly na zakázku - kusová výroba, nejedná se o práci na lince ani u robota

Požadavky:
- znalost a dovednost zámečnických operací
- orientace ve výkresové dokumentaci a schopnost podle ní pracovat
- vzdělání technického směru velkou výhodou
- pečlivost, preciznost, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost za výsledek

Nabízíme:
- jednosměnný provoz, volné víkendy
- pravidelná pracovní doba s možností přesčasů nebo napracování hodin
- odměny za kvalitu a bonusy za produktivitu
- rozmanitá práce na zakázkové kusové výrobě
- možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru
- přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy, slušné a férové jednání
- neformální atmosféra na pracovišti
- absolventy rádi zaučíme

Nástup:15.05.2023 -
Mzda:140 Kč/hod.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Letohrad