Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno - venkov >>

Servírka / číšník

Hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici číšník / číšnice na DPP, HPP nebo ŽL.

Specifikace pozice: směnný provoz včetně sobot a nedělí, možnost i brigádně případně dlouhodobě při studiu.

Pracovní náplň servírky / číšníka:
* Obsluha zákazníků, servírování jídel a nápojů podle zásad a pravidel
* Zodpovědnost za odpovídající servis
* Spolupráce s personálem kuchyně a kolegy na place
* Práce s pokladnou
* Dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů
* Kontrolování všech mír, objemů a vzhledu při výdeji jídel a nápojů
* Práce ve směnném provozu (i o víkendech)

* Proklientský a pozitivní přístup
* Zkušenosti s prací výhodou, ne však podmínkou - důležité je nadšení a radost z
práce s lidmi
* Profesionální a pozitivní přístup k zákazníkům a kolegům
* Minimálně AJ na úrovni pro komunikaci s klienty
* Debarasovat použitý inventář a udržovat pořádek a čistotu na pracovišti
* Schopnost naučit se pracovat s obslužným a objednávkovým systémem
* Sebeovládání, příjemné vystupování, organizační schopnosti, odolnost vůči
stresu, komunikativnost, profiremní orientaci a loajalitu
* Zdravotní průkaz

* Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu a nádherném prostředí
golfového resortu
* Stravování přímo v areálu
* Jistotu zaměstnání u nadnárodní společnsti
* Další zaměstnanecké výhody formou benefitů v našem resortu (golf, wellness,
bowling atd.)
* Příspěvek na sportovní aktivity v podobě karty Multisport
* Čerpání výhod a zaměstnaneckých benefitů společnosti Tatry mountain resorts
a.s. (karta GOPASS slevy na ubytování a stravu v hotelech i aquaparcích společnosti TMR, skipasy, ...)

Mzda:21 000 - 24 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný, Zkrácený
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Kuřim