Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno - venkov >>

Hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici recepční - HPP, DPP případně na ŽL

Pracovní náplň recepčního / recepční:
* Zajišťování služeb Front Desk v souladu se standardy hotelu
* Check-in a check-out, vyúčtování služeb a zboží hostů
* Úzká spolupráce s odd. rezervací a banketů
* Zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na
recepci
* Zodpovídání telefonních hovorů, vyřizování vzkazů klientům a
spolupracovníkům
* Evidence a aktualizace veškerých údajů v hotelovém programu Protel
* Evidence všech požadavků a přání hostů a zajištění jejich splnění v požadované
kvalitě
* Odbavování hráčů golfu
* Práce ve směnném provozu (i o víkendech)

* Proklientský přístup
* Zkušenosti s prací na hotelové nebo obdobné recepci výhodou
* Minimálně AJ na úrovni pro komunikaci s klienty
* Schopnost naučit se pracovat v několika obslužných programech na PC -
znalost balíka MS Office – Word, Excel
* Organizační schopnosti, strategické myšlení, příjemné vystupování, odolnost
vůči stresu, komunikativnost, sebeovládání, profiremní orientaci a loajalitu
* Znalosti golfu výhodou

* Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu a nádherném prostředí
golfového resortu
* Stravování přímo v areálu
* Práci na HPP
* Jistotu zaměstnání u nadnárodní společnsti
* Další zaměstnanecké výhody formou benefitů v našem resortu (golf, wellness,
bowling atd.)
* Příspěvek na sportovní aktivity v podobě karty Multisport
* Čerpání výhod a zaměstnaneckých benefitů společnosti Tatry mountain resorts
a.s. (karta GOPASS slevy na ubytování a stravu v hotelech i aquaparcích
společnosti TMR, skipasy, ...)

Mzda:22 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Kuřim