Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno - venkov >>

SVÁŘEČ - SEŘIZOVAČ/ÚDRŽBÁŘ

LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu.

V současnosti posilujeme náš tým oddělení údržby. Výroba a strojový park jsou srdcem naší firmy. Novému kolegovi předáme veškeré informace získané naší dosavadní praxí.

Pokud jste tedy technický typ a láká Vás práce v naší rostoucí společnosti, neváhejte zaslat Váš životopis, s podrobnějším rozepsáním Vaší dosavadní praxe, týkající se seřizování, údržby a zámečnických prací.

Náplň práce:

· Zámečnické práce – práce na soustruhu, frézce, svařování

· Provádění údržby a preventivních kontrol výrobních linek

· Vyhledávání a analýza příčin poruch, opravy závad

· Manuální/technická zručnost

· Spolehlivost, pečlivost, pracovitost

· Znalost práce na obráběcích strojích – soustruh, frézka, bruska

Výhodou:

· Zkušenost se svařováním v ochranné atmosféře CO

· Vyhláška 50/1978 Sb.

· Znalost pneumatických a hydraulických systémů

· Přátelská atmosféra rodinné české společnosti, naslouchající vedení

· Práce pouze na denní směny

· Čtvrtletní bonus 3000 Kč

· Pololetní prémie ve výši 10 000 Kč

· Roční prémie ve výši 10 000 Kč

· Týden dovolené navíc

· Firemní jídelna, výběr z 5ti jídel denně, příspěvek na oběd

· Jasně stanovené směny s pevnou pracovní dobou

· Garance včasné mzdy

Nástup: dle dohody

Směny: pouze ranní směny PO-PA

Místo výkonu práce: Kuřim

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Kuřim