Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno - venkov >>

Tiskař, tiskařka

více o nabídce >>

Popsaná náplň práce:

Po zaškolení budete samostatně obsluhovat flexotiskový stroj
Budete vyrábět grafické samolepící etikety pro koncové zákazníky (víno, destiláty, kosmetika, pečivo, mražené výrobky atd.)
Budete dohlížet na kvalitu a rychlost zpracování zakázky

Jaké máme požadavky?

Hledáme zkušené tiskaře, kteří tiskli na vícebarvových tiskových strojích (flexotisk, offset)
Důležitá je chuť do práce a pečlivost
Pracujeme na 3 směny, ale jen po 8 hodinách

Co na za tuto práci dostanete?

Nástupní mzdu 34.000,- (+ příplatky za noční směny)
Práci na plný úvazek ve stabilní české společnosti
5 týdnů dovolené
Po jednom roce smlouvu na dobou neurčitou
Stravenku za každý odpracovaný den v hodnotě 75 Kč
Možnost se stravovat v hezké jídelně, kde vám připraví obědy i večeře
Práci v moderním pracovní prostředí - příjemná teplota, bezpečí, pořádek
Zaškolení pod vedením zkušeného tiskaře
Firemní dopravu z Brna (na všechny směny a zpět)
Možnost věrnostních odměn (pracovník roku získává odměnu 10 000 Kč)
Pojištění odpovědnosti zaměstnance
Nástup možný ihned.

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:Kuřim