Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Kroměříž >>

Údržbář/ka prostor komplexu, opravář/ka a pomocník/ce sládkovi

více o nabídce >>

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Údržba, servis a základní opravy strojů, techniky a vybavení v celém komplexu v hotelu, pivovaru, kuchyni, barech, wellness (zaučíme). Pomoc sládkovi při vaření piva, stáčení, sanitace, apod. Technický pracovník/ce jako podpora pro celý komplex. Udržování pořádku na všech pracovištích.
- Požadavky: technickou praxi na různých zařízeních, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce, zodpovědnost, šikovnost, loajalitu
- Benefity: wellness, stravování, slevu na naše produkty, účast na festivalech, apod.
- V případě Vašeho zájmu prosím volejte Po-Ne, 09:00-21:00 hod. (pan Zubík, tel.:, nebo zašlete svůj životopis na e-mail: Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Nástup:12.06.2023 -
Mzda:20 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Základní

Lokalita:Kroměříž