Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Kroměříž >>

Nabídka již není aktivní

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: Aktivní komunikace se zákazníky (osobně, telefonicky, e-mailem), Zpracování logistických dat, Každodenní práce s firemním systémem, Každodenní práce s Microsoft Excel, Zpracování a předávání informací napříč firmou
- Požadavky: SŠ vzdělání, Pozice vhodná i pro absolventy, Angličtina slovem i písmem, Znalost Microsoft Excel, Dobré komunikační schopnosti, Zodpovědnost, Preciznost, Loajálnost
- Výhodou: Praxe v oboru automotive, Ekonomické nebo technické vzdělání, Ruský jazyk či jakýkoliv jiný, Řidičský průkaz skupiny B
- Společnost nabízí: HM + bonusy, 25 dnů dovolené, služební telefon / notebook, nárok na 13. plat (dle hospodářských výsledků firmy), příspěvek na penzijní připojištění, stravování v areálu společnosti - výběrové menu (se štědrým příspěvek zaměstnavatele), bohatý sociální program
- Kontakt osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod., příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail:

Nástup:01.11.2022 -
Mzda:21800 - 25000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Kroměříž
ID inzerátu: 4111118     Vloženo: 21.01.2022
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01