Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Bruntál >>

Specialista příchozí linky - neomezené bonusy!

více o nabídce >>

Přidej se k nám i bez praxe!
Hledáte zajímavou práci, kde nemusíte mít praxi?
Chcete se dostat do týmu skvělých lidí, ze kterých se stanou Vaši přátelé?

Hledáme kolegy na zákaznickou linku, kde zákazníci volají Vám a řeší své požadavky týkající se energetiky, elektřiny nebo plynu.

Nemusíte mít obavy, vše Vás naučíme na vstupním školení, které Vám proplatíme.

POKUD MÁTE ZDRAVOTNÍ POSTIŽENÍ NEBO ZDRAVOTNÍ ZNEVÝHODNĚNÍ, STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO SOCIÁLNÍHO PROJEKTU COMDATA PRO!

*Co budete dělat?
- Primárně budete řešit servis s klientem - dotazy z oblasti energetiky, elektřiny, plynu. Následně dodatečný prodej produktů.
- Ke spokojenosti zákazníka hledat nejlepší řešení šité na míru.
- Provozní doba linky je od 8:00 do 20:00 (maximálně 2 víkendy v měsíci kompenzované náhradním volnem) - bez státní svátků. V tomto rozmezí společně plánujeme směny.

*Koho rádi přivítáme v našem týmu?
- Komunikativního člověka, co rád mluví s lidmi a umí druhé nadchnout pro věc a vyslechnout.
- Kolegu, který ví, co je zodpovědnost a je časově flexibilní.
- Někoho, kdo zná základy práce na PC.
- Optimistu - máme rádi usměvavé kolegy :-)

*Co Vám můžeme nabídnout?
- Zázemí silné mezinárodní společnosti s přátelským kolektivem a prací příjemném prostředí v centru města.
- Nástupní mzdu 16.000,- + 3.000,- za flexibilitu + neomezené bonusy - výdělek je ve Vašich rukou!
- SPECIÁLNÍ BONUS PRO NOVÁČKY - 12 000 Kč.
- Odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 10 000 Kč.
- Stravenky v hodnotě 80 Kč ihned od nástupu.
- Práci na hlavní pracovní poměr.
- Možnost zkráceného šestihodinového úvazku.
- Reálnou možnost osobnostního i kariérního růstu (vstupní školení a navazující tréninky) - začínali jsme s týmem 12 lidí na jednom projektu. Aktuálně máme na pobočce 4 projekty, několik týmů a několik team leaderů.
- Širokou škálu zajímavých zaměstnaneckých benefitů (stravenky, relaxační zóna, slevy u partnerských společností, zaměstnanecké výhodné tarify, týmové a firemní akce atd.).
- Neomezený tarif s voláním, SMS a 10GB dat včetně volání do zahraničí za 89 Kč měsíčně - již po prvním odpracovaném měsíci.
- Multisport kartu za 300 Kč měsíčně + možnost benefit karty.
- Nástup dle domluvy

Mzda:21 000 - 28 000 Kč/měs.
Počet míst:6
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OZP
vzdělání:Základní

Lokalita:Krnov