Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Mělník >>

pozemní paracovník - asistent stromolezce

více o nabídce >>

Pracovní náplň:
Hlavní pracovní náplní asistence stromolezcům při práci v koruně stromu, řízení dopravy a úklid dřevní hmoty, obsluha strojů (štěpkovač, nakladač), řízení vozidla.

Požadujeme:
- Spolehlivost, zodpovědnost, slušnost
- Řidičské oprávnění výhodou
- Dobrou fyzickou zdatnost
- Schopnost pracovat v týmu
- Chuť pracovat venku
- Smysl pro humor a pracovitost jsou nezbytným předpokladem

- Zaměstnání na DPP nebo HPP
- Kariérní postup a podporu při rozvoji dalšího vzdělávání a schopností (při dlouhodobé spolupráci rozšíření řidičského oprávnění apod.)
- práce v Praze nebo blízkém okolí
- Odpovídající platové ohodnocení, po zapracování je odměna aktivního brigádníka na DPP 30 000 - 42000 Kč plus cestovní náhrady a další bonusy.
- Kompletní pracovní vybavení a pomůcky.
- Osobní a individuální přístup, vzájemnou vstřícnost.

Mzda:30 000 - 42 000 Kč/měs.
Počet míst:4
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Kralupy nad Vltavou