Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Mělník >>

Zástupce/zástupkyně vedoucí prodejny

více o nabídce >>

Co budete dělat:
• zastupovat vedoucího po dobu jeho nepřítomnosti
• zodpovídat za vedení pracovníků na směně
• komunikovat se zákazníky a dělat vše pro to, aby se cítili dobře
• řešit provozní záležitosti a vykonávat manuální činnosti na prodejně
• zodpovídat za ekonomické výsledky dne a odvod tržby

Co budete ke své práci potřebovat:
• SŠ vzdělání
• elán do práce
• zkušenost na stejné nebo podobné pozici min 1 rok
• zkušenost s vedením lidí a organizační dovednosti
• ochotu pracovat o víkendu a o svátcích
• uživatelskou znalost práce s PC

Za dobře odvedenou práci dostanete:
• zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí a přátelskou atmosférou
• mzdové ohodnocení až 25 000 Kč hrubého
• práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• zajímavé slevy na nákup celého sortimentu
• až 25 dní dovolené, za každý odpracovaný rok den navíc

Nástup dohodou
Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a pošlete nám životopis!

Mzda:27 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Kralupy nad Vltavou