Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Nový Jičín >>

Operátor/ka v Kopřivnici 25 500 Kč!

Hledáte práci? My ji pro vás máme! Výroba v automotive se opět rozjíždí, tak neváhejte a nastupte k nám! Čeká vás mzda až 25 500 Kč, svozy zdarma nebo příspěvek na vlastní dopravu, skvělé obědy za 25 Kč, nebo třeba fyzioterapie a moderní čisté prostředí.

Co Vás čeká?
Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme. Zkušenosti z výroby už máte? Pak vám nabídneme nástup do kmene společnosti.

Hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří jsou ochotní pracovat ve směnném provozu. (3 směny - ranní, odpolední, noční)

- můžete si vydělat 25 500 Kč hrubého měsíčně (mzda s příplatky)
- dostanete odměnu před dovolenou a před Vánoci 15 000 Kč navíc a podíl na hospodářském výsledku
- přispějeme vám na dopravu až 1 125 Kč
- svézt se můžete autobusem zdarma do práce i zpět ze směru (Rožnov p R., Frenštát p. R., Nový Jičín, Příbor)
- už nemusíte řešit co budete vařit, jednoduše si zajdete do jídelny, kde si dáte výborný oběd za 25 Kč (polévka, hl. jídlo, salát)

Rádi cvičíte a necháváte se rozmazlovat? Potom můžete využít cvičení jógy, spirální stabilizace za zvýhodněné ceny nebo bezplatně navštívit našeho fyzioterapeuta.

Zaujala Vás nabídka?
Pak klikněte na tlačítko &quot;odpovědět&quot;. A my vás budeme vás kontaktovat. Těšíme se na vás!

Mzda:25 500 Kč/měs.
Počet míst:10 - 15
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Kopřivnice