Profil firmy    Další pozice

Práce ve výrobě v Kopřivnici

Hledáte dobrou práci v moderním a čistém prostředí za dobré peníze? U nás v Kopřivnici ji mít budete i se svozovou dopravu. Nastupte ihned, doporučte vaše známé a získejte navíc 5000 Kč! Tak neváhejte a volejte ZDARMA kontaktovat telefonicky >> .

Co Vás čeká?
Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme. Zkušenosti z výroby už máte? Pak vám nabídneme nástup do kmene společnosti.

Hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří jsou ochotní pracovat ve směnném provozu.

Stabilní a dobrou práci v renomované společnosti. Při doporučení známého dostanete navíc bonus 5 000 Kč. Před dovolenou a Vánoci pro vás máme odměny ve výši až 15 000 Kč + podíl na hospodářském výsledku!

Do práce i z práce můžete využít svozové dopravy na trase z Nového Jičína, Příbora a Frenštátu. Jezdíte raději po vlastní ose? Pak vám přispějeme na dopravu dle vzdálenosti až do výše až 1 125 Kč za měsíc.

Také vám nejvíc chutná to, co si nemusíte vařit? U nás máte kompletní oběd jen za 25 Kč! (polévka, hlavní jídlo, salát).

Pečujete o své zdraví? Využijte zdarma služeb fyzioterapeuta nebo očkování.

Zaujala Vás nabídka?
Pak klikněte na tlačítko odpovědět. Budeme vás kontaktovat. Chcete bližší informace ihned? Zavolejte nám ZDARMA na kontaktovat telefonicky >> . Těšíme se na vás.

pracoviště:Kopřivnice, Kopřivnice
Nástup:Ihned
Mzda:23500 Kč/měs.
Počet míst:10
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Firma:Randstad s.r.o.
Zadavatel:Hiring Team
Lokalita:Kopřivnice
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3333090

Ukázat na mapě