Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Kolín >>

Dělník/dělnice v elektrotechnice - výroba rozvaděčů - Kolín

více o nabídce >>

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.:, Po - Pá 8 - 15 hod,
osobně: Po - Pá 10 - 14 hod.

Náplň práce:
Výroba elektrotechnických zařízení dle platné výkresové dokumentace
Provádění technické kontroly a zkoušky dle parametrů jednotlivých zakázek
Samostatná montážní práce v elektrotechnickém průmyslu.

Požadujeme:
SOU/SŠ vzdělání, elektro obor podmínkou
Pracovní zkušenosti v oboru elektro výhodou
Čtení technické dokumentace, orientace v technických výkresech
Vyhláška 50, min. § 5, možnost dalšího školení
Spolehlivost, samostatnost, pracovitost
ŘP skupiny B výhodou.

Nabízíme:
Samostatnou pracovní pozici přímo v kmenovém stavu společnosti, pouze na jednu směnu
Zázemí úspěšné a stabilní firmy s dlouholetou tradicí
Profesní růst a zajištení pravidelného vzdělávání
Odpovídající mzdové ohodnocení
Možnost vzdělávání a zajištění dalšího potřebného školení
Příjemný kolektiv, moderní a čisté pracovní prostředí.

Nástup:06.06.2023 -
Mzda:23 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Kolín