elektrikáři

První kontakt:
Hříbalová Zuzana, tel.: kontaktovat telefonicky >> ,
e-mail: poslat email >>,
osobně: po předchozí telefonické domluvě.

Náplň práce :
Obsluha a údržba technologie na výrobu asfaltových směsí (obalovny)
Řízení linky na výrobu asfaltových směsí
Údržba a obsluha obalovny tzn. provádění preventivní údržby a opravy el. instalace obalovny
Samostatné práce a dílčí i celkové řízení prací při výrobě, montážích, rekonstrukcích, opravách, kontrolách, seřizování, údržbě a obsluze strojů a zařízení
Vedení záznamů o provádění preventivních údržbových prací.

Požadavky:
Platné osvědčení podle vyhl. 50/1978 Sb. min.§ 6
Praxe na obdobné pozici vítána (je možné se, ale i zaučit)
Strojnický průkaz výhodou (možné si dodělat i po nástupu).

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené + 2 dny placeného volna, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, stravenky v hodnotě 100Kč, ubytování.

Nástup:05.06.2019 -
Mzda:27000 - 31000 Kč/měs.
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Firma:Skanska Asfalt s.r.o.
Lokalita:Kolín
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3332225