elektromontéři - pracovníci výroby

První kontakt:
osobně: MANAG a.s., Po - Pá 9 - 14 hod,
e-mail: poslat email >>.

Náplň práce:
Výroba a montáž rozvaděčů, účast na montážích u zákazníka.

Požadavky:
SOU/ SŠ elektrotechnického směru, vyhláška 50/78 sb. § 5 nebo 6, předchozí praxe v elektrotechnice - velkou výhodou, řidičský průkaz sk. B - výhodou.

Nabízíme:
Zaměstnání ve stabilní společnosti, moderní a čisté prostředí, přátelský kolektiv, odborné zaučení, možnost profesního růstu, práce s moderními technologiemi, účast na zajímaných projektech, firemní akce, benefity - 5 týdnů dovolené, dotované stravování.

Pracovní doba:
6 - 14:30 hod.

Mzda dle dosavadních zkušeností (k jednání na osobním pohovoru).

V případě, že Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis na E-mail: poslat email >>, popř. se zastavte osobně na adrese společnosti: Průmyslová zóna Šťáralka 909, Kolín (každý pracovní den v čase od 9:00 do 14:00).

Nástup:14.05.2019 -
Mzda:23000 Kč/měs.
Počet míst:2
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Firma:MANAG a. s.
Lokalita:Kolín
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3301329