zdravotní sestry

První kontakt:
Menšíková Marta Mgr. DiS., tel.: kontaktovat telefonicky >> , Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: poslat email >>,
osobně: SeneCura SeniorCentrum Kolín, Smetanova 1000, úterý 9 - 10 hod.

Náplň práce:
Poskytování základní a specializované ošetřovatelské péče bez odborného dohledu; sledování fyziologických funkcí a projevů klientů, jejich celkový tělesný i duševní stav - zaznamenávání do zdravotnické dokumentace; podávání léků dle ordinace lékaře, provádění odborných úkonů - aplikace injekcí, odběry krve, moče a dalších materiálů; vedení agendy v odpovídajícím informačním systému...

Požadavky:
SZŠ nebo VOZŠ, praxe v oboru výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
Zázemí stabilní společnosti, příjemný kolektiv, nové prostředí, firemní stravování, poukázky Sodexo, 5 týdnů dovolené, výborné platové podmínky.

Nástup:25.04.2019 -
Mzda:28000 - 29500 Kč/měs.
Počet míst:2
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Firma:SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o.
Lokalita:Kolín
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3278273