Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Kolín >>

IT pracovník technické podpory - i bez praxe #mEbU7

Chcete se stát součástí fungujícího týmu v oblasti IT a poskytování bezdrátových telekomunikačních služeb? Hledáme parťáka do týmu technické podpory IT.
Pokud nemáte praxi a zkušenosti, nevadí, rádi Vás vše naučíme.

Náplň práce:
- poskytování technické/uživatelské podpory uživatelů IS
- montáž, servis a správa software, hardware klientských přípojek
- lokální a vzdálená technická podpora uživatelů
- interní školení zaměstnanců

- středoškolské vzdělání technického směru
- znalost operačních systémů Windows, případně Mac OS X
- samostatnost, pečlivost a spolehlivost

- práce v dynamicky se rozvíjející firmě
- odpovídající platové ohodnocení
- odborné vzdělávání
- firemní benefity - služební vůz i k soukromým účelům, mobilní telefon a notebook

Mzda:28 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Kolín