Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Kladno >>

ZKUŠENÝ ELEKTRIKÁŘ - opravy a údržba strojů ve výrobě #2kDPD

Jste zkušený elektrikář s praxí s opravami výrobních strojů a výrobních linek? Jste zapáleným fandou do elektromechaniky a chcete se v této profesi nadále rozvíjet?
Nemáte strach ani z elektroniky? Máme pro vás práci, která se vám bude líbit.

Náplň práce:
- běžné opravy výrobních strojů a linek
- dohled na hladkým chodem zařízení ve výrobě po elektromechanické stránce
- dvousměnný provoz (7-15h. a 17-01h.)

- zkušenosti s opravou a údržbou elektrických, elektromechanických a elektronických částí výrobních strojů a linek
- zájem o další vzdělávání v oboru elektromechaniky
- uživatelskou znalost PC
- vyhlášku 50
- výhodou je znalost čtení v elektronických schématech (jestli neumíte, naučíme vás to)
- výhodou, nikoliv podmínkou je znalost AJ nebo NJ
- ideálním člověkem pro tuto pozici je elektrikář, který má zkušenosti z různých provozů

- nástupní mzdu 40-45 tisíc/měsíc
- velmi dobré pracovní podmínky v přátelské kolektivu a vedoucím, který umí naslouchat
- důstojné zacházení
- perspektivu dlouhodobé práce se smlouvou na dobu NEurčitou
- další vzdělávání v oboru formou školení a kurzů
- 5 týdnů dovolené
- výhodný tarif na volání pro rodinu
- sick days
- penzijní připojištění
- slevy na finanční produkty našich partnerů
- vstupenky na kulturní akce
- apod.

Mzda:40 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Kladno