Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Karviná >>

Důlní elektromontér

více o nabídce >>

Náplň práce:
- montáž, demontáž, oprava a údržba elektrozařízení v dole včetně zapojení a odpojení v porubech, ražbách,
při vybavování a výklizu.
- montáž, demontáž, seřizování vybraných strojů a zařízení, např. důlních transformátorů, stacionárních
elektromotorů čerpadel a vysokonapěťových a výkonových zařízení těžních strojů,
- běžné opravy a údržba elektrozařízení v dole (jističů, stykačů, rozváděčů, transformátorů, telefonů, čidel
MMÚ),
- běžná údržba a oprava osvětlovacího zařízení,
- provádění prací při montáži, seřizování a výměně samostatných funkčních částí vybraných strojů a zařízení.

Požadujeme:
- výborný zdravotní stav,
- důlní praxi, minimální kvalifikaci - důlní elektromontér 4. TS,
- nevyšší prašnou expozici (NPE) do 80 %.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou v délce 3 měsíců.
Pracoviště Důl ČSM - lokalita Sever a Jih.

V případě zájmu o práci v OKD si připravte:
- životopis,
- občanský průkaz,
- doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- zápočtový list z posledního zaměstnání.

Pokud jste již v minulosti pracovali v podzemí hlubinného dolu (mimo kmenový stav OKD, a.s.), připravte si dále tyto doklady:
- doklad o dosažené kvalifikaci v dole,
- doklad o výši NPE,
- doklad o poslední fárané směně.

Zaměstnanecké výhody:
- úhrada vstupní lékařské prohlídky,
- profesní rozvoj a další odborná školení,
- přídavek na dovolenou a Vánoce,
- věrnostní přídavek horníkům,
- až 6 týdnů dovolené,
- 2 dny pracovního volna navíc,
- penzijní připojištění až do výše 12.000 Kč ročně,
- příspěvek na dojíždění,
- příspěvek na ubytování,
- svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma,
- závodní stravování za zvýhodněnou cenu,
- rehabilitační péči,
- příspěvek na dětské rekreace,
- Flexi Pass Card na nákup sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit.

Způsob kontaktu osobně, telefonicky, e-mailem:
Poradenské centrum OKD, tř. Osvobození 1721/9, Karviná
PO, ST: 8:00-15:00 hod.
ÚT, ČT: 8:00-14:00 hod.
PÁTEK: zavřeno

Nástup:01.12.2023 -
Mzda:40 000 - 60 000 Kč/měs.
Počet míst:10
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Karviná