ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

Nabídka již není aktivní
Profil firmy    Další pozice

Operátor tryskového obrábění Karviná, přímo pod kmen

Pro mezinárodní společnost specializující se na výrobu cyklistických komponentů hledáme fyzicky zdatné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
NÁSTUP IHNED.
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.

NÁPLŇ PRÁCE:
obsluha CNC strojů
vkládání součástek do obráběcího stroje

  • měření, kontrola kvality, výměna nástrojů

POŽADUJEME:
výuční list v oboru nebo příbuzném oboru
praxe na obdobné pozici výhodou
práce s měřidly, znalost výkresové dokumentace výhodou
uživatelská znalost PC

  • spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME:
nástupní mzda: 17200 Kč + 2000 Kč docházkový bonus + osobní ohodnocení 1500 Kč + zákonné příplatky
po skončení zkušební doby osobní ohodnocení až do výšky 2500 Kč
obědy za 1 Kč, v případě nočních směn stravenky v hodnotě 50 Kč
dovolená 25 dní
zaměstnání v kmenovém stavu
nepřetržitý provoz: 12-ti hodinové směny
smlouva na HPP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
nástup: IHNED

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: kontaktovat telefonicky >>

Nástup:Dle domluvy
Mzda:20700 - 23000 Kč/měs.
Počet míst:2
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Firma:ADECCO spol. s r.o.
Lokalita:Karviná
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3170162

Ukázat na mapě