Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Karlovy Vary >>

Specialista Logistiky Karlovy Vary až 25tis Kč

Jsme česká kurýrní společnost a přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naše pobočky po celé ČR hledáme nového kolegu na pozici specialisty logistiky.

Náplň práce:
práce na našich regionálních pobočkách je velice rozmanitá a kreativní, v zásadě každý den jiná
mezi tvé úkoly bude např. patřit spolupráce s kolegy dispečery, spolupracujícími dopravci i kurýry
budeš reagovat na aktuální situaci a požadavky v rozvozu
nemine tě ani samostatná práce dispečera kombinovaná s prací kurýra či skladníka

svědomitost, spolehlivost a pracovitost
schopnost komunikovat se zákazníky i s kolegy
trestní bezúhonnost
časovou flexibilitu
dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu
práce je fyzicky náročná
pozice je vhodná spíše pro muže
vlastní auto výhodou

nabízíme výdělek až 25 000 Kč
práci na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr
motivační finanční ohodnocení (fixní a výkonová složka)
nástup možný ihned

Mzda:24 000 - 25 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Karlovy Vary