pracovník/ce kompletace

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Náplň práce: Kompletace chladicích agregátů, jednoduchá montáž komponentů podle výrobní dokumentace, postupně Vás naučíme jemnou práci při letování mědi plamenem, další činnosti v závislosti na Vašich zkušenostech a zájmu
Požadujeme: Min. SOU, ochota práce na 1-2 směny, manuální zručnost, pracovitost a ochota učit se nové věci, zkušenosti z výrobního prostředí výhodou
Nabízíme: Zázemí mezinárodní expandující společnosti, atraktivní mzdové ohodnocení, dotované stravování, 5 týdnů placené dovolené, příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření, příspěvek na dojíždění, věrnostní prémie za odpracovanou dobu, příspěvek na dětské letní tábory, příspěvek na sportovní akce, zdarma očkování proti chřipce
mzda: 23.000 - 30.000 Kč
Místo práce: Kaplice, nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Osobně na adrese Kamarytova 2689, České Budějovice - podmínkou je přinést si s sebou vypracovaný životopis!

pracoviště:Kaplice Kaplice Samota..., Kaplice
Nástup:01.11.2019 -
Mzda:23000 - 30000 Kč/měs.
Počet míst:4
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Firma:HAUSER spol. s r.o.
Lokalita:Kaplice
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3483844