Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Jindřichův Hradec >>

sociální pracovník

více o nabídce >>

CO VÁS ČEKÁ
Sociální práce s rodinami s dětmi, jak v ambulanci, tak především v jejich přirozeném prostředí
Provázení
procesem jednání sezájemcem o službu, uzavření smlouvyo spolupráci a stanovení, realizace a vyhodnocení individuál. plánu klienta
Vedení kompletní dokumentace, dalšíadministrativní a metodické činnosti
Spolupráce s jinými pomáhajícími organizacemi ve prospěch klientů (OSPOD, SVP, PPP...)
NABÍZÍME:
Zaměstnání na 0,4 úvazek v J. Hradci
Nástupní mzdu 28 000 Kč za plný úvazek/11200 za 0,4 úvazek s nárůstem po zaškolení
Nestereotypní, smysluplnou, kreativní práciv příjemném mladém kolektivu
Profesní růst a další odborné vzdělávání v soc. oblasti
Pravidelnou týmovou nebo individuálnísupervizi, 25 dnů dovolené za plný úvazek/10 dnů dovolené za 0,4 úvazek a další benefity
Možnost podílet se na rozvoji Charity
POŽADUJEME
Odbornou způsobilost pro výkon pozice sociálního pracovníka
Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Řidičský průkaz typu B - aktivní řidič
Osobnostní zralost, komunikativnost, systematičnost, spolehlivost, schopnostempatie, kreativity a asertivity, schopnost týmové i samostatné práce, ochotu dálese vzdělávat
Uživatelskou znalost práce na PC, zvl. Office 365 popř. systému e-quip
Odborné znalosti, zj. v oblasti rodinného práva a sociálně-právní ochrany dětí
Ztotožnění se s hodnotami Charity
Zkušenosti práce s cílovou skupinou výhodou
Strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 31. 5. 2023 na Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nástup od 1. 7. 2023. Více informací na tel.:.

Nástup:01.07.2023 -
Mzda:28 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Jindřichův Hradec