Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Jindřichův Hradec >>

Backend Developer

více o nabídce >>

NÁPLŇ PRÁCE
Vývoj backendové části nové webové aplikace na základě REST služeb. Čeká na tebe rozsáhlý projekt s kratším (3-6 měsíčním) publikačním intervalem, s tvou aktivní spoluúčastí na definici rozsahu funkcí. Realizace programů ve spolupráci s vývojáři frontendu. Backend programujeme v Progress OpenEdge ABL. Používáme moderní nástroje a technologie pro vývoj a deployment (PASOE, Docker, GitLab, CI/CD, REST, atd.).

Neumíš Progress OpenEdge ABL, ale máš chuť se ho naučit? Tak neváhej, náš tým ti pomůže. Na začátku ti bude pomáhat zkušený programátor a zaškolí tě postupně jak do programování s Progress OpenEdge ABL, tak i do fungování naší aplikace. Spoléháme na týmovou práci a vzájemnou podporu.

OČEKÁVÁME
znalosti HTML5 a CSS (LESS, SCSS)
analytické myšlení, schopnost rychle se učit novým věcem
dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
schopnost týmové spolupráce
znalost anglického jazyka (psaní krátkých komentářů v kódu)

OCENÍME
znalost Progress OpenEdge výhodou
orientace v podnikové administrativě, ekonomice a účetnictví výhodou

NABÍZÍME
mzda odpovídající zkušenostem a schopnostem
zajímavá a perspektivní práce s možností odborného růstu a seberealizace
příjemné pracovní prostředí
flexibilní pracovní doba
stravenkový paušál
k dispozici kuchyňka, káva a čaj
5 sick days
po pěti letech práce u nás: 5 týdnů dovolené
možnost studia během zaměstnání
práce na plný nebo zkrácený úvazek (min. 80%)
nástup ihned nebo dle dohody

NA POZICI SE UPLATNÍ
Junior developer
Senior developer

Nabízíme zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí s možností seberealizace a odborného růstu. Nástup dle dohody. Sídlem společnosti a místem pracoviště je Jindřichův Hradec.

V případě zájmu zašlete vaši nabídku včetně strukturovaného profesního životopisu na náš email.

Nástup:25.04.2023 -
Mzda:30 000 - 50 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Jindřichův Hradec