Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha - západ >>

Sociální pracovník do služeb Chráněné bydlení, Sociálně terapeutická dílna a Pod

PORTUS PRAHA, z. ú. přijme sociálního pracovníka do služeb Chráněné bydlení, Sociálně terapeutická dílna a Podpora samostatného bydlení

Do naší organizace hledáme člověka, který dokáže respektovat odlišnost a věří, že každý člověk se může rozvíjet.

Náplň práce:

vedení a odpovědnost za naplňování IP se všemi klienty a dokumentace o klientech v počítačovém programu e-quip
podpora týmů asistentů poskytující sociální služby v práci s klienty v sociální práci
vedení odborného poradenství pro klienty
posuzování žádostí o přijetí nových klientů, přijímání, sepisování smluv, ukončování smluv s klienty služeb, vyřizování stížností
odpovědnost za naplňování standardů kvality sociálních služeb, společně s ostatními pracovníky organizace
komunikace s rodiči a opatrovníky ohledně sociální agendy
jednání se státními úřady, obcemi, partnerskými organizacemi, externími spolupracovníky, dobrovolníky, stážisty, rodiči a opatrovníky a to v oblastech týkající se sociální práce
2- 4 služby měsíčně v rámci Chráněného bydlení nebo Sociálně terapeutické dílny
spolupráce při tvorbě odborných metodik.

Požadujeme:

VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech dle §110 zákona č. 108/2006Sb, čistý trestní rejstřík
znalost práce na PC uživatelsky (Office, email, internet)
pozitivní vztah k práci s lidmi s mentálním postižením
dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
předchozí zkušenost v sociálních službách alespoň 2 roky
Výhodou:

řidičský průkaz skupiny B
práce na obdobné pozici

Nabízíme:

smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci, práci v otevřeném, přátelském kolektivu
nástupní plat od 25.000 do 26.000 Kč
příspěvek na dopravu, pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days, notebook
hradíme povinné vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb., pravidelnou supervizi

Nástup od května 2020 nebo dle dohody.

Nástup:01.05.2020 -
Mzda:25 000 - 26 000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, MD, OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Jílové u Prahy