Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Praha - západ >>

Asistent/ka do služby Chráněné bydlení pro lidi s mentálním postižením

Do naší organizace hledáme člověka, který dokáže respektovat odlišnost a věří, že každý člověk se může rozvíjet. Zvládne pracovat s lidmi ve skupině i individuálně. Je schopen týmové spolupráce a dokáže trpělivě hledat cesty k podpoře naplňování osobních i pracovních cílů klientů.

Náplň práce:
• asistence při zvládání každodenních situací v životě, včetně pomoci při osobní hygieně dospělých lidí s mentálním či kombinovaným postižením
• podpora při naplňování jejich osobních cílů a představ vedoucí k osamostatňování a maximálnímu
rozvoji jejich kompetencí
• tvorba a realizace individuálních plánů, vedení příslušné dokumentace

• středoškolské vzdělání, čistý trestní rejstřík
• dobrý zdravotní stav umožňující třísměnný provoz
• pozitivní vztah k práci s lidmi s mentálním postižením
• samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

Výhodou:
• řidičský průkaz skupiny B
• dokončené nebo započaté kvalifikační vzdělání „pracovník v sociálních službách“
• práce na obdobné pozici
• znalost práce na PC alespoň na základní úrovni

• smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci, práci v otevřeném, přátelském kolektivu
• nástupní plat 19 000 – 20 000 Kč, od ledna 2020 navýšení základní mzdy
• příspěvek na dopravu, zákonné příspěvky za noční, víkendy, svátky
• pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days
• hradíme povinné vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb., pravidelnou supervizi
• práce v třísměnném provozu (zohledňujeme požadavky zaměstnanců na služby)

Mzda:19 000 - 20 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Jílové u Prahy