Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Jihlava >>

Zdravotní sestra - hospicová péče Bárka Jihlava

Cílem Bárky je prostřednictvím zdravotní, sociální, psychologické a duchovní podpory umožnit těžce a nevyléčitelně nemocným prožít poslední období svého života doma, v kruhu svých blízkých a podpořit jejich blízké v tomto náročném období.

Náplň práce:
- Přímá práce s uživateli hospicové péče (ošetřovatelské výkony dle kompetence sester a ordinace ošetřujícího lékaře, zaměřené paliativně)
- Spolupráce s praktickými lékaři, lékaři odborných ambulancí a rodinou uživatele
- Celoživotní profesní vzdělávání zdravotních sester

Specifické požadavky
• Ukončená střední zdravotnická škola
• 3 roky praxe u lůžka podmínkou
• Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez lékařského dohledu
• Flexibilita, empatie, komunikativnost, psychická stabilita
• Umění v klidu a s rozvahou řešit náhle vzniklé situace
• Osobnostní zralost a samostatnost

Obecné předpoklady
• Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Znalost práce na PC (MS Office).
• Vysoká míra odpovědnosti

• Flexibilní pracovní dobu
• Úvazek 1,0; možnost zkráceného úvazku nebo Dohoda o provední práce
• Součást multidisciplinárního týmu (lékař, zdravotní sestra, pečovatelka, sociální pracovník, psychiatr, duchovní)
• Nástup dohodou
• Místo výkonu – Jihlava a okolí
• Odpovídající finanční ohodnocení
• možnost trvalého vzdělávání a osobního růstu
• Stravenky, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody
• Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Jihlava