Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Náchod >>

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ SERVISŮ

Pro společnost VODA CZ SERVICE s.r.o., dceřinou společnost společnosti VODA CZ s.r.o., hledáme do rozšiřujícího se týmu kolegu/kolegyni na pozici &quot;SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ SERVISŮ&quot; - vhodné pro ABSOLVENTY!!

Jste komunikativní?
Rádi telefonujete?
.. a chcete pracovat v příjemném prostředí s fajn kolegy?

Tak je naše nabídka právě pro VÁS!!

Co budete dělat:
Vaším denním chlebem bude telefonování
Budete plánovat servisy, ať už mimořádné nebo pravidelné, našim montérům a servisním technikům
Komunikovat budete s našimi zákazníky, kteří se na Vás budou obracet 24/7 a samozřejmě s kolegy, takže ŽÁDNÉ akvizice
.. a k tomu drobná administrativa

Komunikativního člověka, s příjemným vystupováním, kterému nevadí být denně na telefonu a zvládne i práci na PC (MS Office).

Dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti
Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem
Stravenkový paušál
Příspěvek na penzijní/životní pojištění
Příspěvek na dovolenou, sport nebo péči o zdraví
Nástup možný ihned

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Jaroměř