Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Břeclav >>

Expedient za 40 000,- (nástup možný ihned)

Máte praxi z oblasti logistiky, expedice nebo skladu? Hledáte nebo porozhlížíte se po práci v jedné z těchto oblastí? Má zájem o práci, která je více s administrativou než běháním po výrobě apod.? Chtěl/a byste pracovat v mezinárodní společnosti? Do našeho týmu hledáme nyní nové kolegy/kolegyně na pozici Expedienta/ky, který/á by se věnoval/a oblasti expedice.

Náplň práce:
Příprava přepravních dokumentů a dodacích listů
Podpora skladu při přípravě zakázky, elektronický převod materiálu v systému
Kontrola připravených zásilek dle výrobní zakázky a dodacího listu
Výdej zboží dopravcům vč. patřičné dokumentace

SŠ vzdělání, ukončené
Praxe z podobné pozice výhodou - logistika, expedice, sklad
Znalost práce na PC, manuální zručnost
Oprávnění na VZV a zkušenosti z logistiky výhodou
Ochota pracovat v nepřetržitém provozu, časová flexibilita, chuť se učit nové věci

Benefity:
Pevná pracovní doba, nepřetržitý provoz (střídání krátkého/dlouhého týdne, 12. hodinové směny)
Adekvátní mzdové ohodnocení + příplatky/ bonusy za nepřetržitý provoz
13. plat v podobě ročního bonusu
Příplatky za práci v noci a o víkendu
5 týdnů dovolené
Firemní akce
Ovocné a kávové dny, iontové nápoje, zmrzlinové dny v létě
Příspěvek na závodní stravování, občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní připojištění (3 % z hrubé mzdy)
Příspěvek na sport a kulturu 1 500 Kč ročně
Očkování proti chřipce zdarma
Zvýhodněné mobilní tarify za polovinu ceny i pro členy Vaší rodiny nebo známé
Možnost osobního a kariérního růstu
Odměna za doporučení až 50 000,- Kč
Možnost využití jazykových kurzů

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Běla

Mzda:27 500 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Hustopeče