Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Břeclav >>

Rozpočtář/ka- přípravář/ka stavby (1 volné místo)

Do našeho týmu hledáme zkušeného rozpočtáře-přípraváře stavby. Hledáme férové, spolehlivé a svědomité lidi do našeho týmu, které baví stavět, dovedou se pro stavbu nadchnout a jsou ochotni pro ni udělat maximum. Jsme mladá rychle rostoucí společnost, která si své kolegy pečlivě vybírá. Stavíme na lidech, důvěřujeme jim a na oplátku jim nabízíme možnost stát se součástí sehraného týmu a kariérní růst. Jsme generálními dodavateli mnoha staveb a v tomto roce nás čeká spousta zajímavých stavebních projektů, se kterými nám můžeš pomoci a proslavit se.
Klíčovým úkolem Rozpočtáře/ky- přípraváře/ky stavby je zpracování cenových nabídek staveb!

Náplň práce:

- Samostatné zpracování cenových nabídek na základě kalkulačního vzorce společnosti
- Sestavení výrobních nákladů zakázky
- Vytváření a kompletace cenových nabídek do výběrových řízení
- Komunikace s dodavateli, projektanty, investory
- komunikace s pracovníkem MTZ (nákupčím) ve věci cenových nabídek na dodávku materiálů pro oceňování zakázek a vypracování rozpočtů
- komunikace se stavbyvedoucím o dodávkách materiálů a subdodávek na stavbu v době realizace, spolupracuje při jejich kontrole a vyhodnocení.
- Spolupráce na přípravě a kompletaci návrhů smluv a souvisejících příloh
- Úzká spolupráce s hlavním stavbyvedoucím
- Příprava harmonogramu výběrových řízení
- Příprava podkladů pro ekonomické vyhodnocování zakázek a podílení se na vyhodnocování zakázek
- informuje všechny pracovníky společnosti o zjištěných změnách cen, dodávek a avizovaných změnách dodavatelsko-odběratelských podmínek.
- zajišťuje poptávky na subdodavatele a provádí výběrová řízení, rozpočty pro potřeby poptávek a výběrových řízení na subdodavatele, vyhodnocuje výběrová řízení dodavatelů dílčích plnění budoucích staveb, zodpovídá za správnost a úplnost výběrových řízení na subdodavatele
- Vykonává práce dle pokynů ředitele společnosti,

- SŠ/VŠ vzdělání stavebního/ekonomického směru podmínkou
- Praxe ve stavebnictví min. 3 roky na obdobné pozici
- Orientaci ve stavební a technické dokumentaci staveb, všeobecná znalost stavebních procesů a materiálů
- Technicko-ekonomické myšlení
- Dobrý time management a flexibilita
- Chuť učit se novým věcem a získávat nové zkušenosti
- Samostatnost, zodpovědnost a proaktivita
- Znalost práce na PC, MS Office (zejména Excel), program RTS BUILDpower
- ŘP sk. B

- Smlouva na HPP, dlouhodobá spolupráce
- Dobré finanční ohodnocení: základ 35 - 45.000,- + prémie za dobře a včasně odvedenou práci + odměny
- služební mobil, notebook
- zajímavou práci v prosperující firmě
- Práce v klimatizovaném prostředí, pitný režim v PET lahvích, léky v kanceláři dispozici
- Parkovací karta v místě práce
- Možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje
- společenské akce

Mzda:35 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Hustopeče