Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Pelhřimov >>

Pracovník finální kontroly (m/ž) - 29 500 Kč

více o nabídce >>

Popis pracovní nabídky
Nevadí ti práce na tři směny s volnými víkendy a zároveň hledáš partu pohodových lidí? Pak čti dál.

Do našeho týmu potřebujeme nové parťáky či parťačky. Budeš součástí nadnárodní slévárny, která působí na trhu více než 80 let. V našem výrobním závodě v Brně odléváme brzdové třmeny. Výrobky které zde vyrábíme najdeš ve vozech BMW, Audi, Renault a dalších.

Jedná se jednoduchou práci vhodnou pro muže i pro ženy, která spočívá ve vizuální kontrole hotových výrobků.

Náplň práce:
vizuální kontrola výrobků
balení hotových výrobků

evidence příslušných záznamů

Nabízíme
Základní hrubá mzda bez příplatků a bonusů: 26 135Kč + další navyšování po zkušební době
Osobní ohodnocení: 1 500 Kč
Příplatek za noční směnu: 10 % průměrného výdělku (953 Kč)
Příplatek za práci přesčas: 25 % průměrného výdělku
Příplatek za práci ve ztíženém pracovním prostředí
Čtvrtletní bonusy
Odměny za doporučení pracovníka 5 000 Kč
5 týdnů dovolené
Multisport kartu
Dotované obědy (na výběr ze sedmi jídel)
Kariérní postup pro šikovné pracovníky

Požadujeme
ochotu pracovat na tři směny
manuální zručnost
kladný vztah k práci

Mzda:30 000 - 32 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Humpolec