Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Pelhřimov >>

Skladník do Humpolce!

Pro našeho klienta, stabilní společnost, která se již od roku 1993 zaměřuje na prodej materiálu sloužícího k výrobě nábytku, vybavení interiérů a realizaci staveb, hledáme nové kolegy do týmu na pozici SKLADNÍK

Hledáte novou a zajímavou příležitost a Humpolec pro Vás není na dojíždění problém?
Chcete pracovat v malém kolektivu, kde je každý hlas stejně důležitý?
Je pro Vás důležité kvalitní zázemí společnosti, pro kterou pracujete?
Jste manuálně zručný/á a fyzicky zdatný, případně máte zkušenosti s prací ve skladu?

Pokud ano, tak neváhejte a čtěte dále, máme pro Vás ideální nabídku!

CO BUDETE DĚLAT?

• Vydávat velkoplošný materiál a nábytkové kování ze skladu na základě výdejek
• Chystat zboží pro rozvoz k zákazníkům
• Zajišťovat příjem zboží z centrálního skladu včetně zaskladnění zboží na pozice
• Obsluhovat sklad s materiálem dle aktuální potřeby
• Pracovat s vysokozdvižným vozíkem při chystání zboží, nakládce a vykládce nákladních aut
• Obsluhovat formátovací pilu při přířezu desek

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

• Předchozí praxi na pozici skladníka nebo základní znalosti skladových pohybů
• Dobrý fyzický stav a manuální zručnost
• Spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu
• Velkou výhodou je zkušenost s řízením vysokozdvižného vozíku, průkaz zajistíme
• Zkušenost s plošným materiálem nebo nábytkovým kováním je určitě vítána, ale není podmínkou

NA CO MŮŽETE TĚŠIT?

• Práci na HPP, na plný úvazek od pondělí do pátku v jednosměnném režimu
• Zázemí silné a stabilní společnosti, která má své zaměstnance ráda
• Adekvátní mzdové ohodnocení
• Stravenky, zaměstnaneckou slevu na zboží, bezplatnou právní poradnu a další

Zaujala Vás nabídka? Pak nám dejte vědět, rádi se Vám ozveme a poskytneme bližší informace!

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Humpolec