Zámečník - svářeč

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
svařování podle výkresové dokumentace; skládání svařenců podle výkresové dokumentace; kontrola provedených svarů a dodržování pravidel jakosti

Požadavky:
praxe ve svařování, bodování výhodou; praxe v zámečnickém oboru; znalost čtení technické dokumentace; platný svařovací průkaz CO2 výhodou; důslednost a technická zdatnost; samostatnost, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě; zvyšování kvalifikace a vzdělávací kurzy; závodní stravování

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Jany Kutínové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- osobně dne 31.5., 7.6., 14.6. a 21.6.2021 ve 13,00hod. na adrese místa výkonu práce
Pozn.: Předložení životopisu (CV) podmínkou

Místo výkonu práce: SSI Schäfer s.r.o., Tovární č.p. 325, 753 01 Hranice 1

pracoviště:Hranice, Hranice
Nástup:15.06.2021 -
Mzda:25 560 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Firma:SSI Schäfer s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Hranice