Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Nabídka již není aktivní
Profil firmy    Další pozice

Nové pracovní pozice pro všechny-2 směny-zahraniční cesty-skvělé podmínky!

Chcete pracovat ve vývojářské firmě a podílet se na vývoji technologií pro automobilový průmysl? Rádi cestujete a spojili by jste tak příjemné s užitečným? Jste manuálně zruční? Odpovídáte ANO? Pak se stačí jen ozvat! Vyrábíme simulátory pro vývoj v automotive. Co si pod tím představit? Vyrábíme zařízení, které umožňuje simulaci podmínek zatížení při reálné jízdě vozidla v laboratorních podmínkách. Práce u nás má smysl!

Hledáme pracovníky na všemožné pozice:


montážní dělník svářeč konstruktér projektový manažer elektormechanik skladník servisní inženýr a další Budete jezdit na zahraniční cesty – Asie, Evropa (není povinné) – budete zavádět výrobek do chodu přímo u klienta – hrazené diety, kapesné = mzda až 50 000 Kč/měsíc! Jedná se o zakázkovou výrobu – každý výrobek je jiný = žádný stereotyp! Na všechny pozice budete patřičně zaučeni!

– znalost čtení technické dokumentace – zručnost – práce s paletovým vozíkem – práce na ranní a odpolední směnu – strojírenské vzdělání (není podmínkou) – práce je svým charakterem vhodná zejména pro muže

Nástupní mzda cca 23.000 Kč/měs. – po zaučení cca 29.000 Kč/měs. Stravenky / dotované stravování na pracovišti Práce v novém a čistém prostředí Příspěvek na penzijní pojištění Flexipasy 25 dní dovolené Příspěvek na dopravu a další Neváhejte se ozvat přes tlačítko “odpovědět” včetně přiloženého životopisu, nebo na tel. kontakt kontaktovat telefonicky >> .

pracoviště:Hranice, Hranice
Nástup:Ihned
Mzda:23000 - 29000 Kč/měs.
Počet míst:10
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Firma:ManpowerGroup s.r.o.
Lokalita:Hranice
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3094121


Ukázat na mapě
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2019
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí