LEAD TEST ENGINEER - částečný úvazek

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

CZ-ISCO 21441 Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji
- Místo výkonu práce: Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 1. 2021, jedná se o zkrácený úvazek na 1 hodinu týdně
- Náplň práce:
·Vytváří a dokumentuje testovací plán pro dílčí komponentu testovací platformy (např. DAQ, &quot;fixturing/ instrumentation&quot;, BOZP).
·Sleduje provádění testu, sleduje data testu, vytváří denní zprávy o stavu testu. ? Shromažďuje údaje na podporu vyšetřování problémů.
·Zúčastní se schůzek a poskytuje aktuální informace o vydání.
·Zúčastní se / usnadňuje kontrolu po testu, přípravu prezentací.
·Podílí se na kontrole návrhu testu.
·Podporuje a pomáhá lidem zapojeným do zkoušky motoru.

- Požadavky: magisterský titul z leteckého nebo strojního inženýrství (nebo technického středoškolského diplomu se silnými zkušenostmi) nebo ekvivalent; znalost leteckých motorů; schopnost číst technické výkresy a specifikace; prokázaná zkušenost s vedením testů, znalost projektového řízení, plynulá angličtina

- Nabízíme: dovolenou navíc, stravenky

- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem:

pracoviště:Hradec Králové, Hradec Králové
Nástup:01.09.2019 -
Mzda:1 766 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Vysokoškolské

Firma:GE Aviation Czech s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Hradec Králové