Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Hradec Králové >>

CNC Operátor/ka

Firma, která je specialistou ve svém oboru, hledá do svého týmu ve výrobě v Hradci Králové posily na pozici CNC operátor/operátorka (pily a stohovače) . Máte předchozí zkušenosti s obsluhou CNC strojů? Hledáte stálé pracovní místo, kde Vás podrobně seznámí s Vaší náplní práce a obsluhou určitých strojů? Máte pocit, že je čas na změnu zaměstnavatele či čas nastoupit do nové práce? Dejte nám o sobě vědět!

Náplň práce

- řízení a nastavení CNC stroje pro manipulaci (stohovač)
- technické zpracování kovů (řezání)
- kontrola kvality výrobků
- zpracování výrobků dle aktuálních zakázek
- práce s výkresovou dokumentací

- ochotu pracovat ve 12hodinovém směnném provozu
- máte vzdělání strojního směru (SŠ, SUŠ)
- logické myšlení, znalosti zásad a principů kvality (audit výrobků, kontrola
kvality)
- máte zkušenosti s řízením a nastavením CNC stroje pro manipulaci (stohovač)
technické zpracování kovů (řezání)

- 5 týdnů řádné dovolené
- firemní kantýna a stravování –v  areálu je k dispozici vlastní dobře zásobená
kantýna, kam se dováží i teplé obědy. Výběr je ze 4 jídel a ceny naše firma
dotuje
- Cafeteria – v systému CAFETERIA si můžete vybrat benefit šitý vám na míru
funguje to tak, že se na kartu nahraje pravidelně určitý obnos, který utratíte
podle svého uvážení
- parkoviště, kolárna, zastávka MHD – pokud budete jezdit do práce autem, -
připravili jsme pro vás firemní parkoviště. Pro cyklisty máme vlastní uzavřenou
kolárnu. Pokud chcete využít MHD, zastávku MHD máme přímo před firmou.
- stravenky - 90,- Kč stravenky při nočních a víkendových směnách.
- roční bonus - až 18 000,- Kč při splnění výsledků celé divize.
- příspěvek 1 500,- Kč na dětskou rekreaci.
- jednorázová odměna 250,- Kč za každou odpracovanou sobotu, neděli nebo
svátek
- +50% průměrné hodinové mzdy za práci v SO+NE

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:Hradec Králové